Asociacijos veikla

Esame įsitikinę, kad investavimas gali stipriai prisidėti tiek prie kiekvieno žmogaus atskirai, tiek prie visos valstybės gerovės kūrimo. Todėl dedame visas pastangas, kad mūsų šalyje jam būtų sukurtos kuo palankesnės sąlygos.

Siekiame visuomenei paprastai ir suprantamai paaiškinti investavimo naudą, supažinti ją su pensijų ir investicinių fondų veikla. Jau patyrusiems ar tik pirmuosius žingsnius žengiantiems investuotojams stengiamės pateikti kuo išsamesnę informaciją apie efektyvų investicijų valdymą bei pačias aktualiausias rinkų naujienas tiek iš Lietuvos, tiek už jos ribų.

Savo veikla siekiame, kad investavimo rinka Lietuvoje būtų skaidri, o visi jos dalyviai elgtųsi etiškai, taip skatindami žmonių pasitikėjimą investavimu.

Efektyvioms investicijoms bei pensijų ir investicinių fondų veiklai itin svarbi yra teisinė aplinka. Todėl aktyviai prisidedame tobulinant Lietuvos įstatymus ir teisės aktus, teikiame siūlymus, atstovaujame Lietuvos investicijų valdymo įmonių interesams valstybės institucijose.

Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacija
Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, LT - 03601
El.paštas: info@lipfa.lt
Kontaktai žiniasklaidai: Tel. +370 6 793 0017
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 126267285

 

Visos autorinės teisės yra saugomos LIPFA ©